Módne nebol nikdy úplne preč, no aktuálne je tak žiadúci, ako už dlho nie.

Reč je o klobúku Boater, inak nazývaný aj Flat Top Fedora, ku ktorému neodlúčiteľne patrí a taktiež slávi znovuzrodenie nohavicový kostým. Jednotne poukazujú na čaro klasiky a v tejto kombinácií sú silnými spoločníkmi, ktorí spájajú ležérnosť všedných dní s eleganciou. Ako protiklad k výstredným outfitom, ktoré formujú súčasnú módu, získavajú čisté a nadčasové klasiky na relevantnosti.

Dresscode- om je momentálne štýl blečenia vhodný na celý deň. Ráno do kancelárie, neskôr na obed alebo kávu a potom na pracovný večierok, dokonca i do divadla, či jednoducho na spoločnú večeru s priateľmi.  Kostým (alebo u pánov- oblek), ako i klobúk sú symbolom klasiky a opäť sú na vrchole módy! Zabezpečujú elegantnosť a hodia sa za každých okolností.Odhliadnúc od folklórnych a tradičných stylingových pravidiel, Boatery aktualizujú a zdôrazňujú evergreeny.

Všetci, ktorí milujeme módu, máme už určite pripravený nohavicový kostým v trendovom a príjemnom menčesteri a v kombinácií s klobúkom dosahujeme šmrncový nádych z kultových filmov, ktoré nikdy nezaniknú.

Boater nosia dámy ako aj páni. Zaručuje sofistikovanosť a rafinovanosť vášho vzhľadu, krásy a šarmu❣️

Podobné články

Pinč

20 septembra, 2018

Cylinder

20 septembra, 2018

Spoločenská etiketa

6 apríla, 2018

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *